Audio/Video

Vuelta Castilla y Leon 2015 Etapa 3


À Audio/Video

Cyclistes & Courses:

Kehl, Allemagne


À Kehl, Allemagne

Quizz Photo


Photo courtesy: Piet Kessels

Si vous reconnaissez où devinez le nom du coureur sur la photo vous gagnez 5 points.

À Quizz Photo

Compléments


Herklotz, Silvio
Photo: © Team Stölting

À Compléments

Résultats d'aujourd'hui



  Amstel Gold Race Michal Kwiatkowski
  Ronde van Gelderland,  Apeldoorn (F) Kirsten Wild
  Aviá, Downhill Jordi Junyent Traserra
  Aviá, Downhill (F) Blanca Julia Barthe
  Bursa, Mountainbike Christian Helmig
  Bursa, Mountainbike (F) Esra Kurkcu
  Tour of the Battenkill,  Cambridge (a) Bryan Lewis
  Memorial Angelo Fumagalli,  Castello di Brianza Nicolò Rocchi
  Clubchampionships, Route, Elite, Nouvelle-Zélande Michael Torckler
  Rund um Düren,  Düren Silvio Herklotz
  Coombes Connor Memorial,  Drogheda (a) David Watson
  Trofeo Eusebio Velez,  Durana Jon Irisarri Rincón
  Classement Général GP of Adygeya Sergey Firsanov
  3e étape GP of Adygeya Kiril Sinitsyn
  Haasrode, Debutants Luca De Meester
  Tro-Bro Léon,  Lannilis Alexandre Geniez
  Lattomeri ajo,  Lattomeri Roope Nurmi
  Marlene Sudtirol Shunshine Race,  Nalles, Mountainbike (F) Gunn-Rita Dahle Flesjå
  Visit Nenagh Classic,  Nenagh Paidi O'Brien
  Oberwangen Jan-André Freuler
  Oberwangen (F) Jutta Stienen
  Oberwangen, U19 Jonathan Ruga
  Pan American Championships, Route, Juniors Luis R. Villalobos
  Pan American Championships, Route, Juniors (V) Karen Flores
  Plymouth, Mountainbike Grant Ferguson
  Plymouth, Mountainbike (F) Annie Last
  GP Bati-Metallo,  Pommeroeul, Juniors (a) Dylan Bouwmans
  Ronde van Noord-Holland Johim Ariesen
  Rosenheimer Frucade,  Rosenheim Tobias Erler
  Saint-Pompon, Mountainbike (F) Perrine Clauzel
  Saint-Pompon, Mountainbike (F) Pauline Ferrand-Prévot
  Tarján Kupa,  Salgótarján Adrian Brzozka
  Salgótarján, Mountainbike Adrian Brzozka
  Salgótarján, Mountainbike (F) Barbara Benkó
  Sfendami, Mountainbike-Marathon Periklis Ilias
  Sfendami, Mountainbike-Marathon (F) Barvara Fasoh
  Classement Général Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andriy Vasylyuk
  4e étape Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andrij Kulyk
  Tarouca, Downhill Antonio Ferreiro Pajuelo
  Tarouca, Downhill (F) Filipa Gomes Peres
  Clasica Ciudad Torredonjimeno,  Torredonjimeno Antonio Pedrero López
  Classement Général Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  5e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Asbjørn Kragh Andersen
  Classement Général Tweedaagse van de Gaverstreek Joeri Stallaert
  2e étape Tweedaagse van de Gaverstreek Sander Cordeel
  Viborg, Mountainbike Sebastian Fini Carstensen
  Viborg, Mountainbike (F) Annika Langvad
  Classement Général Volta às Terras de Santa Maria Feira José Carlos P. Neves Fernandes
  2e étape Volta às Terras de Santa Maria Feira Ivo Emanuel Alves Oliveira
  3e étape Volta às Terras de Santa Maria Feira Zulmiro Manuel Silva Magalhães
  Classement Général Vuelta Castilla y Leon Pierre Rolland
  3e étape Vuelta Castilla y Leon Pierre Rolland


  Beograd - Banja Luka I Marko Kump
  Championnat National, Route, Criterium, Elite, États-Unis Eric Marcotte
  Clarens, Mountainbike-Marathon Stefan Sahm
  Clarens, Mountainbike-Marathon (F) Ariane Kleinhans
  2e étape GP of Adygeya Sergey Firsanov
  Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,  Liège, U23 Guillaume Martin
  Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial,  Meerkerk Jasper Bovenhuis
  Monterey, Mountainbike Catherine Pendrel
  Nalles, Mountainbike (a) Daniel Federspiel
  Nalles, Mountainbike (F) (a) Eva Lechner
  Pan American Championships, Route, Contre-la-montre ind., Juniors Julian Cardona
  Pan American Championships, Route, Contre-la-montre ind., Juniors (V) Camila Andrea Valbuena
  GP Finistère,  Saint-Eutrope - Quimper Tim De Troyer
  Sfendami, Mountainbike Dimitrios Antoniadis
  Sfendami, Mountainbike (F) Barvara Fasoh
  2e étape Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Mateusz Taciak
  3e étape Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Grzegorz Stępniak
  Teplice, Mountainbike Jaroslav Kulhavý
  Teplice, Mountainbike (F) Maja Wloszczowska
  4e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  1e étape Tweedaagse van de Gaverstreek Joeri Stallaert
  1e étape Volta às Terras de Santa Maria Feira Luís Gabriel Silva Gomes
  2e étape Vuelta Castilla y Leon Sergey Shilov
  Classement Général Vuelta Gran Santander Juan Pablo Suárez Suárez
  5e étape Vuelta Gran Santander Victor Hugo Peña Grisales
  Classement Général Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  3e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Pedersen
  Zutendaal (a) Robin Bleus


  1e étape GP of Adygeya Anton Samokhvalov
  1e étape GP of Adygeya Maxim Pokidov
  1e étape GP of Adygeya Maksim Razumov
  1e étape GP of Adygeya Sergey Nikolaev
  1e étape GP of Adygeya Igor Frolov
  Haifa, Mountainbike Shlomi Haimy
  Haifa, Mountainbike (F) Jovana Crnogorac
  1e étape Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andriy Vasylyuk
  3e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Yann Guyot
  1e étape Vuelta Castilla y Leon Peio Bilbao Lopez de Armentia
  4e étape Vuelta Gran Santander José De Jesús Jaimes Silva
  1e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Würtz Schmidt
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Pedersen
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  2e étape Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Michael Carbel Svendgaard


  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Belgique Stef Van Zummeren
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Débutants, Belgique (V) Lotte Rotman
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Debutants, deuxieme annee, Belgique Michiel Hillen
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., D�butants, premi�re ann�e, Bel Xandres Vervloesem
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Elite, Belgique (V) Lotte Kopecky
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Espoirs, Belgique Senne Leysen
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique Stijn Goolaerts
  Championnat Provincial Antwerpen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique (V) Lenny Druyts
  Clubchampionships, Route, Contre-la-montre ind., Elite, Nouvelle-Zélande Westley Gough
  GP de Denain,  Denain Nacer Bouhanni
  Prologue GP of Adygeya Kiril Sinitsyn
  6e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Tuan Anh Do
  7e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Tuan Anh Do
  Pan American Championships, Piste, Course à points, Juniors (V) Karen Flores
  1e étape Sea Otter Classic Jason Lowndes
  2e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  3e étape Vuelta Gran Santander Cristian Camilo Talero Reyes


  Flèche Brabançonne,  Brabantse Pijl Ben Hermans
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Debutants, deuxieme annee, Bel Kenneth Caethoven
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., D�butants, premi�re ann� Luca De Meester
  Championnat Provincial Oost-Vlaanderen, Route, Contre-la-montre ind., Juniors, Belgique Sasha Weemaes
  5e étape Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Van Phuc Ho
  Maykop - Ulyap - Maykop,  Maykop Ivan Balykin
  La Côte Picarde,  Nouvion - Mers-les-Bains, U23 Simone Consonni
  Pan American Championships, Piste, 1 km, Juniors Juan Diego Orlas
  Pan American Championships, Piste, Course à points, Juniors Jhonnatan Manuel Narvaez Prado
  Pan American Championships, Piste, Poursuite, Juniors (V) Camila Andrea Valbuena
  Pan American Championships, Piste, Sprint, Juniors (V) Mariana Valadez
  1e étape Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Willi Willwohl
  2e étape Vuelta Gran Santander Jader Betancur Ortiz

À Calendriers

Compléments Forums

  Cycling Battle   20-04-2015 15:47:27
Punten van Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix e.a. ineens verdwenen.

Re: 20-04-2015 15:47:27 WinegumJoe:
Hey Boomie1, bedankt voor je input. ...

  Cycling Battle   19-04-2015 15:09:25
Wedstrijdlijst Giro d'Italia

De wedstrijden die meetellen voor de periode Giro d'Italia zijn de volgende:

9-31 mei: Giro d'Italia
9-10 mei: Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
10-17 mei: Amgen Tour of California
13-17 mei ...

  Cycling Battle   18-04-2015 14:46:40
wedstrijden Voorjaar

Re: 18-04-2015 14:46:40 teegeevees:
OK. Wij weten dus dat de volgende periode (3/ Giro) begint vanaf 11 mei. Moeten enkel nog weten wanneer (datum of wedstrijd) wanneer periode eindigt. ...


À Forum

Agenda

Tu peux mettre tes contributions sur cette page. Ajoutez un événement ici!

Erfgoeddag: fiets- en wielermarkt

26-04-2015
Op Erfgoeddag kan je uitzonderlijk een blik werpen op het ontruimde gebouw en de toekomstige werf!

Voor wie zelf een ...
Plus »

Angriff des 24 Stundenweltrekord im Velodrome Suisse in Grenchen

14-05-2015 - 15-05-2015
Seit der Eröffnung des Velodrome Suisse in Grenchen im Jahre 2013 wurden 2 Weltrekorde der Elitefahrer von Jens Voigt a ...
Plus »

De 9de RetroRonde op 13 en 14 juni 2015

13-06-2015 - 14-06-2015
Grijp uw agenda en omcirkel alvast 13 en 14 juni 2015 want dan barst de RetroRonde-gekte in Oudenaarde en omstreken wee ...
Plus »